Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Dawn Of Defenders'da Bedava Can

Dawn Of Defenders'da bedava can eklemek için sürenizin dolmasını beklemek zorunda değilsiniz. Pek tabii can eklemenin başka yollarıda var nasıl mı? Bunu sizin için çektiğim bir videoda anlattım. Öyle uzun bir şeyde değil yaklaşık 39 saniye filan sürüyor. Bakın...Gördüğünüz gibi her şey bundan ibaret. Aslında birçok kişi bu yöntemi biliyordur. Fakat oyuna yeni başlayan bazı arkadaşlar sürekli olarak bana sorup duruyorlardı. Ben de tek tek cevaplamak yerine böyle bir şey hazırladım. Umarım faydalı olmuştur.


Hazır yazmaya başlamışken olayın bir de yazılı anlatımını yapayım. Ne olur ne olmaz belki ileri bir dönemde video aksayabilir. Bu nedenle ikinci bir anlatımın gerekli olduğunu düşünüyorum. Siz videoyu sorunsuz bir şekilde izlediyseniz buradan gerisini okumayabilirsiniz. Çünkü videoda yer alan aynı şeyleri anlatacağım...


Önce Dawn Of Defenders'a girin ve ana oyun ekranına açın. Hemen ekranın sağ üst köşesinde bir artı butonu var. Yanında da canınızın bir dahaki dolum zamanını göstren bir süre ibaresi var. İşte o artı butonuna tıklayın. Açılan sayfada sizi üç farklı seçenek karşılayacak. Siz bunlardan en üsttekine tıklayın, yani 1 ask friends yazanına.


Sonra açılan pencerede Dawn Of Defenders Players seçeneğini seçin. Bu seçenekte hiç aktif arkadaşınız yoksa diğer seçenekleride kullanabilirsiniz ancak o seçeneklerde yanıt almanız daha yavaş olacaktır. Bu nedenle aktif arkadaşlarınız varsa ilk seçeneği tercih etmenizde yarar var.


Bu işlemin ardından istekleri arkadaşlarınıza gönderin. Arkadaşlarınız sizin gönderdiğiniz davete yanıt verir vermez bedava can anında Dawn Of Defenders'daki hesabınıza geçecektir. Yahut can kazanmak için sürenin dolmasını bekleyebilirsiniz. Her 8 ya da 9 dakikada bir, can kazanıyorsunuz.


İşin özü her iki şekilde de can kazanmak mümkün. Ben size nasıl olduklarını gösterdim artık gerisi sizin tercihiniz. İster canınızın dolması için beklersiniz istersenizde arkadaşlarınıza istek göndererek onlardan can talebinde bulunursunuz. Tabii arkadaşınız size can veriri mi orasıda ayrı bir konu...
Blogger tarafından desteklenmektedir.