Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Cafeland'da Ücretsiz Jeton Alma

Cafeland'da ücretsiz jeton almak için bir yöntem var. Bu yöntemin nasıl çalıştığını ve ne şekilde uygulandığını çektiğim bir videoda anlattım. O videoyu şimdi yayınlıyorum. İzlerseniz siz de Cafeland'da hiçbir ücret ödemeden jeton almasını öğrenebilirsiniz. Buyrun video...İşte sizinde gördüğünüz gibi Cafeland'da bedava jeton almak bu kadar kolay. Size sunulan görevleri yapın, jetonları kapın. Ben konuyu bir de yazılı olarak anlatmak istiyorum. Bazen videoda aksamalar olabiliyor bu nedenle blogda ikinci bir seçeneğinde bulunması önemli. Eğer siz videoyu izlemeyi başardıysanız buradan sonrasını okumanıza gerek yok, çünkü aynı şeylerden bahsedeceğim.


İlk önce Cafeland'a girin ve oyunu açın. Oyun ekranına geldiğinizde hemen ekranın sol üst köşesinde sarı bir buton var. Yanında artı işareti yer alıyor işte ona tıklayın. Açılan pencerede size ücretli birçok farklı seçenek sunulacak. Bizim ilgilendiğimiz kısım burası değil. Bu seçeneklerin biraz altında bedava banknot butonu ona tıklayın.


Bedava banknot butonuna tıkladıktan sonra karşınıza ücretsiz jeton yükleme ile ilgili bir sürü telif açılacak. Bu tekliflerin yanında kazanacağınız jeton miktarı yazıyor. Kazanacağınız diyorum dikkatinizi çekerim! Bedavada olsa karşılığında bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bunlarda seçtiğiniz teklife göre değişiyor.


Mesela ben bana sunulan ilk teklifi seçtim. Orada tıklayıp siteye üye olmamı ve e-posta adresime gelen üyelik linkini onaylamamı söylüyordu. Ardındanda siteye girip bana sunulan anketi tamamlamamı belirtiyorlardı. Hepsini yapınca hesabıma 15 jeton geçti.


Yalnız kazandığınız jetonların hesabınıza yansıması biraz zaman alabiliyor onu baştan söyleyeyim. Sonra panik yapmayın jeton neden hesabımda görünmüyor, tüm görevleri eksiksiz yaptım diye. Ben çok beklemedim ancak bazı arkadaşlarımın hesabına jetonların yansıması baya zaman aldı. Fakat nihayetinde yansıyor yani sizin içiniz rahat olsun.


Son bir şey daha söyleyip yazıyı noktalayacağım. Eğer oyunu oynayan arkadaşlarınız varsa onlarda size bedava jeton gönderebiliyor. Haberiniz olsun diye yazıyorum. Belki ileride lazım olur... Neyse benim anlatacaklarım bitti. Umarım sizin adınıza faydalı bir paylaşım olmuştur.
Blogger tarafından desteklenmektedir.