Header Ads

Bedava Pirate Galaxy Kupon Kodları

Pirate Galaxy için bedava kupon kodları dağıtan birkaç site adresi var. Bu adreslerden birini bugun sizinle paylaşmak istiyorum. Böylece size Pirate Galaxy'de işleriniz daha da kolay bir hal alacaktır. Bununla ilgili bir video çektim, bakın her şeyi orada gösterdim.Bundan başka adreslerde var. Ancak onları sizinle başka bir zaman diliminde paylaşmayı uygun görüyorum. Malum oyunu kendimde oynuyorum kupon kaynaklarımın birden bire erimesini istemem. Bizim oyuncuları eleştirmek gibi olmasın ama tüm kodları kendileri için kullanıyorlar. Diğer oyunculara kullanacak kod bırakmıyorlar.


Bu nedenle kendime böyle bir güvenlik mekanizması yarattım. Her hafta bir adres paylaşacağım böylece kimsenin kafası ağrımayacak. Şimdi biliyorum oyun içindeki bazı arkadaşlarım bana kızacaklar. Çünkü çok fazla kişinin kupon kodlarına erişmesinden yana değiller onlarda. Ancak bu herkesin hakkı diye düşünüyorum ben. Sonuçta gizli saklı bir şey değil.


Onlar nasıl ki birilerinden duyup öğrendilerse siz de benden ya da benim gibi başkalarından duyarak öğrendiniz. Aynı şey onlar öğrendiğinde ondan önceki oyuncular tarafından yapıldı. O oyuncularda bilginin başkaları ile paylaşılmasını istemiyorlardı. Ama ben hiç öyle düşünmedim. Ne olursa olsun paylaşımcı olmak lazım.


Hep bana hep bana olmaz. Diğer oyuncu arkadaşlarımızada yardımcı olmamız lazım. Tamam oyun içinde bir rekabet olabilir, ancak bu kadar hırsta iyi değil. Hem eşit şartlarda olmak kimin daha iyi oyuncu olduğunuda su yüzüne çıkaracaktır. Olaya bu şekilde de bakmakta yarar var.


Son birkaç şey daha söyleyip yazıyı noktalayacağım. Önemli olan kimin kazandığı değildir kimi kazandığındır. Bugün büyük bir şey için birini korumak için vazgeçersin o büyük şey ellerinden kayıp gider ama sadece kaybetmessin aynı zamanda bir insan, dostta kazanırsın.


Yani size diyeceğim paylaşımcı olun, siz de bu bilgiyi başka oyuncu arkadaşlarınıza yayın. Onlarda öğrenip bilgilensin. Bu sayede iyi müttefiklerde kazanırsınız Pirate Galaxy'de. Arkadaşlık, dosluk gibisi var mı be şu dünyada. Hey gidi hey kupondan nerelere geldik. Neyse yazıyı burada bitiriyorum. Görüşmek üzere...
Blogger tarafından desteklenmektedir.