Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Towers of Mystoria Taktikleri

Towers of Mystoria'da uygulanabilir savunma ve saldırı taktikleri hakkında bir video hazırladım. Ayrıca videonun oyuna yeni başlayanlar içinde öğretici bir yanı var. Adım adım her şeyi en başından anlattım. Bakın...Gördüğünüz gibi olay gayet basit. Ancak Towers of Mystoria'nın çevrimiçi bir yanı olduğunuda hesaba katarsak evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Bu nedenle savunmaya daha fazla ağırlık vermenin önemi artıyor. Çünkü online bir oyunda ne zaman ne olacağını bilemeyiz.


Saldırı yaparkende aksine daha toplu olmamız gerekiyor. Bu düşmanı bölgeden sökmek için önemli. Dağınık bir şekilde saldırırsak gücümüz bölünür ve yenilme ihtimalimiz artar. Ancak toplu ve tek nokta saldırıları işi her zaman sonuca götürmeyi başarmıştır.


Bakın bunun bir örneğini yukarıda yer alan fotoğraftan görebilirsiniz. Toplu ve tek bir noktadan yapılan saldırı düşmanı nasıl o bölgeden eritip atıyor görüyorsunuz. Dağılan düşman birlikleri sizin ordunuz için kolay bir hedef haline geliyor böylelikle. Gerisi artık size kalmış...


Savunmada ise kuleler arasında çok fazla boşluk ve alan bırakmamız gerekiyor. Saldıran düşman birliklerine hareket alanı vermemek burada çok önemli. Çünkü kuleler arası mesafe ne kadar uzak olursa, saldırı altındaki kulenize yardım göndermeniz o kadar sorun yaratacaktır.


Bu nedenle bitişik ve sık aralıklı bir savunma düzeni her zaman sizin avantajınıza olacaktır. Böylelikle oyunda zor anlar yaşamazsınız. Ayrıca kule kaybınıda en aza indirirsiniz. Yoksa düşman birlikleri sizin çok fazla kulenizi yok eder ve kalenizi ele geçirir.


Bunlar olmasın istiyorsanız oyuna hem videoda izlediğiniz şekilde hem de benim anlattıklarımı hayata geçirerek başlayın. Emin olun çok faydasını göreceksiniz. Her şeyden ötesi bu söylediklerimi uygularsanız oyuna en az 5-0 önde başlarsınız ve öylede devam edersiniz.

Benim Towers of Mystoria hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarım verdiğim taktikeri en iyi şekilde oyuna yayar ve iyi sonuçlar elde etmeyi başarırsınız. Hepinize iyi oyunlar dilerim...
Blogger tarafından desteklenmektedir.