Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

The Tribez Hileleri

The Tribez'de bulunan bazı hileler var. Bu hileleri gözler önüne sermek için bir video hazırladım. Videoda gems kullanmadan işlerin nasıl hızlandırılabildiğini gösterdim. Bakın video hemen aşşağıda...Hazırladığım videoyu izlediniz mi? O halde şimdi bunun nasıl olduğunu düşünüyorsunuzdur. Aslında sorunun cevabı videoda da var ancak ben size bir defa daha anlatmakta sakınca görmüyorum. Hem böylece olayı daha iyi bir şekilde kavrayabilirsiniz.


Önce hilenin nasıl yapıldığını anlatayım isterseniz. Daha sonra diğer ayrıntılardanda bahsederim. Fakat siz de benimle birlikte yapın bu işlemi olayı anlamanız daha kolay olur. Zaten yapacağınız pek bir şeyde yok çok fazla. İnterneti kesip tekrar bağlayacaksınız o kadar.


Tabii bunu videoda gösterildiği şekilde yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde sadece interneti kestiğinizle kalırsınız ve bazılarınız arkamdan kulağımı çınlatır. Bu olsun istemediğimden dolayı sizi bir kere daha videoyu seyretmeye davet ediyorum. Fakat kendinizden eminseniz bu teklifimi yok sayabilirsiniz ve okumaya devam edebilirsiniz.


Şimdi The Tribez'e girin ve videoda söylediklerimi uygulayın. Ben size buradan yine yardımcı olacağım merak etmeyin öyle sizi ortaya atıp kaçmıyorum. Ne demiştik önce hasadı ekeceğiz sonra paraları toplayacağız ardındanda bağlantıyı keseceğiz.


Bu dediklerimi yapın bakalım olacak mı? Eğer olmuyorsa oyunu kapatıp baştan tekrar açın. Yine olmadıysa tarayıcınızdaki tüm çerezleri temizledikten sonra oyuna tekrar bağlanın. Gene yapamadıysanız bilgisayarı kapatıp tekar açın ve oyuna öyle girmeyi deneyin.


Tüm bu dediklerime rağmen yinede olmuyorsa muhtemelen bir yerlerde yanlış yapıyorsunuz demektir. Her şeyi en başından tekrar okuyarak deneyin göreceksiniz bu sefer olacak. Neyse benim anlatacaklarım bu kadardı size iyi oyunlar.
Blogger tarafından desteklenmektedir.