Header Ads

Rigor Z'de Decompress Failed Hatası

Rigor Z'de decompress failed hatası almamak için birkaç çözüm yolu var. Bu çözüm yollarını sizinle paylaşacağım ancak daha öncesinde bu hatanın neden kaynaklandığına değinmek istiyorum.


Rigor Z'de bu hata genellikle oyunu yanlış ya da eksik kuranlarda meydana geliyor. Siz de bu hata ile sık sık karşılaşıyorsanız muhtemelen oyunu yanlış kurmuş olmalısınız. Bunun için aşşağıda listelediğim yöntemi uygulayın sorun kökünden çözülecektir.

1. Oyunu bilgisayarınızdan hiçbir dosya kalmayacak şekilde silin.

2. Rigor Z'nin yükleme dosyası yani setup'ını tekrar indirin.

3. Program Files'da yeni bir klasör oluşturun.

4. Güvenlik izinlerine gelin "Herkes" ve "Tam Denetim"i seçin.

5. Setup'ı kurun ve Program Files'da oluşturduğunuz yeni klasörü seçin.

6. Launcher'e sağ tıklayın ve uyumluluk modunu seçin.

7. Launcher'i yönetici olarak çalıştırın ve eksik güncellemeleri tamamlayın.

Tüm bu dediklerimi sırası ile uygularsanız hiçbir sorun yaşamadan Rigor Z'ye girebilirsiniz. Fakat bunlara rağmen oyundan atılma gibi bazı aksilikler yaşanabilir. Ancak onunda çözümü var. Eğer başınıza gelirse şunları aynen uygulayın. Bakın aşşağıda liste halinde sundum...

1. Oyundan çıkın ve tekrar girin.

2. Yeni bir sunucuya bağlanmayı deneyin.

Tekrar aynı hatayı alırsanız ADSL'inizin fişini çekip bir 5 saniye kadar bekleyin. 5 saniye bekledikten sonra fişi tekrar takın bu size yeni bir İP numarası sağlayacaktır. Bu şekilde oyuna tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Ben de aynı sorundan müzdariptim bu şekilde çözdüm. Umarım anlattıklarım sizinde işinize yaramıştır.

Anlattıklarımı anlamayan ya da yapamayan olursa bana yazmaktan çekinmesin. Hemen sağ üst köşede bulunan iletişim sayfasını kullanarak benimle irtibata geçebilirsiniz. Aklınızda bulunsun ona göre! Neyse benden bu kadar yeni bir yazıda görüşürüz artık. Sorunsuz oyunlar dilerim.
Blogger tarafından desteklenmektedir.