Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Papa Pear Saga'da Bölüm Geçme

Papa Pear Saga'da takıldınız mı? O zaman beni dinleyin çünkü size bir bölüm geçme numarası öğreteceğim. Bu numara sayesinde artık hiçbir bölüme takılmadan ilerleyebileceksiniz. Tabii bu taktiği çok sık kullanmamanızı öneririm yoksa oyunun tadi kalmıyor. Buyrun videoyu seyredin...Gördünüz mü işte Papa Pear Saga'da bölüm geçmek bu kadar basit. Tek yapmanız gereken takıldığınız bölümde oyunun internetle olan bağlantısını kesmekten ibaret. Tekrar bağlandığınızda bölümü kendiliğinden geçmiş oluyorsunuz. Pek zahmetsiz bir iş öyle değil mi?


Aslında ben bu yöntemi çok sık kullanmıyorum. Çünkü yukarıda da söylediğim gibi oyunun tadını kaçırıyor. Emek sarfetmeden bölüm geçinde pek keyif vermiyor açıkçası. Siz siz olun işin cılkını çıkaracak kadar bu yöntemi uygulamayın. Yoksa oyundan soğursunuz.


Ben işin başından uyarayımda sonra bana neden bu yöntemi öğrettin demeyin. Bazen bu tip olaylar başıma geliyor çünkü sonra bana dert yakınıyorlar. Amacım burada paylaşım yapmak. Bunu ne kadar kullanacağınıza siz karar vereceksiniz.


İlaç gibi düşünün. Nasıl her canımız istediğinde içemiyorsak bu yöntemide her Papa Pear Saga'da zorlandığınızda kullanmayacaksınız. Aksi takdirde tüm bölümleri geçersiniz ve tekrar oynamak canınız istemez. Benim başıma geldi oradan ufak bir tecrübem var. Bu yüzden söylüyorum...


Siz de benim gibi yapmayın. Her şey dozunda güzeldir. O dozu bir kere aşarsanız tekrar başladığınız noktaya geri dönemezsiniz ve her sıkıştığınızda bu yöntemden faydalanmaya çalışırsınız. Ben bir kardeşiniz olarak sizi bu yüzden uyarıyorum. Söylediklerime kulak asarsanız faydasını görürsünüz ama yinede son karar sizin. Siz nasıl düşünüyorsanız öyle davranın fakat benim söylediklerimide unutmayın. Her daim aklınızın bir köşesinde bulunsun sonra olurda bana yazarsanız bak ben sizi burada uyarmıştım derim onar göre. Ne çok konuştum gene. Neyse konuyu burada bitiriyorum. Zaten anlatacaklarımda bu kadardı. Tekrar görüşünceye dek hoşçakalın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.