Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

İlginç Köpek Kostümleri

İngiltere ve Amerika'da yayın yapan bir derginin internet sitesinde çok ilginç köpek kostümleri buldum. Eğer sizinde bir köpeğiniz varsa bu kostümlere bir göz atmanızı tavsiye ederim. Kostümler gerçekten çok ilginç!


Aslan Kostümü

Pitbull cinsi bu köpek halinden çok memnun gibi görünüyor. Kendini bir aslan gibi hissediyor mudur bilemem ama dışarıdan bakınca aslanı andırdığını kesin bir şekilde söyleyebilirim. Sizcede öyle değil mi? Ben şahsen yolda görsem korkarım heralde. Gerçi ben köpektende korkarım ya neyse.


Kokarca Kıyafeti

Eğer benim köpeğim aslan gibi görünmesin, kokarca gibi görünsün diyorsanız ve bu fikrinizde oldukçada ısrarcıysanız bunun gibi bir şey işinizi görür. Ama kim kokarcaya benzeyen bir köpeği yanında gezdirir onu bilemem o ayrı bir mesele çok ayrı bir konu. Oturup bilimsel olarak tartışılması gerekir.


Kurbağa Kostümü

Benim köpeğim zaten çirkin daha da çirkin görünmesini istiyorum fakat bunu nasıl yaparım diyenler böyle bir kostüm tercih edebilirler. Gerçi köpeklik bir durum yok burada o kostümü bana giydirseler beni bile çirkin gösterir. Biraz yakışıklıyımdır da ayıptır söylemesi.


Masa Örtüsü

Bu kostüme pek anlam veremedim isim verirkende bayağı zorlandım. Yazının başında piknik örtüsüne sarılmış köpek kostümü gibi bir şeyler düşünmüştüm ancak bir an kostüm kadar saçma bir fikir olduğunu düşündüm. Masa örtüsü kulağa daha hoş geldi, buna başka ne denir ki?


Pilot Kıyafeti

Uçak sever bir köpek sahibi iseniz böyle bir kostüm sizi sevindirecektir. Her ne kadar siz uçamasanızda komşularınız bu garip şeyde neyin nesi diyerek söylenecektir. Bunun uçmayla ne alakası var demeyin komşular köpekteki bu kostümü görünce sizin zaten yıllar önce uçtuğunuzu düşünecektir.


Rapunzel Kostümü

Köpeğiniz hem şirin hem de tatlı bir görüntüde olsun istiyorsanız bu şekilde bir şeyde var. Adam Rapunzelin çizgi filminden esinlenmiş büyük bir ihtimalle çünkü oradaki kızında böyle fena saçları vardı. Ben izledim oradan biliyorum yani, babası az çektirmedi kıza.
Blogger tarafından desteklenmektedir.