Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Facebook Satranç'da Ücretsiz Tokens Almak

Facebook Satranç'da ücretsiz tokens almak için yapılması gerekenleri bir video çekerek anlattım. Oyunun hilesi filan yok ancak bu yöntemle tokens yüklemek mümkün. Bakın bu işlemin nasıl yapıldığını seyredin...


Gördünüz mü ne kadar basit. Ben anlamayanlar için konuyu bir de yazılı anlatmak istedim. Önce Facebook Satranç uygulamasına girin ve çevrimiçi butonuna tıklayın. Bu buton sizi Satranç uygulamasının ana sayfasına yönlendirecektir.


Uygulamanın ana sayfasında sağ üst köşede bir artı butonu var ona tıklamalısınız ya da oynamak ve bir oyun oluşturma butonlarını kullanabilirsiniz. Tokensiniz olmadığı için sizi aynı sayfaya yönlendirecek ve sizden tokens yüklemenizi talep edecektir.


Yönlendirilen sayfada karşınıza tokens yüklemeniz için iki farklı seçenek çıkacak. Bu seçeneklerden biri paralı diğeride ücretsiz ancak karşılığında sponsor firmaların sitelerine üye olmanız ve programlarını indirmeniz istenmektedir.


Eğer bu teklifleri yerine getirirseniz karşılığında ücretsiz olarak tokens kazanmış oluyorsunuz. Kazandığınız tokensler teklifin yerine getirilme süresine göre hesabınıza ekleniyor. Bununla ilgili videoda bir püf noktasına değinmiştim o kısmı kaçıranlar videoyu tekrar seyretsinler.


Benim Facebook Satranç uygulamasında ücretsiz tokens alma hakkında anlatacaklarım bu kadar. İnşallah faydalı bir paylaşım olmuştur ve işinize yarar. Sağlıcakla kalın artık bir dahaki yazıda görüşürüz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.