Header Ads

Erkek Kol Saatleri

Erkek dergisi Boxer, en güzel kol saatleri hakkında bir yazı yayınladı. Yazıda dünyanın en çok tercih edilen saatlerine yer ayırdı. İşte o liste bakın, önce dilerseniz şöyle bir göz atın sonra okursunuz...


Rolex Day-Date

Rolex dünyanın en çok tanınan ve aynı zamanda talit edilen saatidir. Birçok ünlü ve devlet başkanı bu saati kullanmaktadır. Yaklaşık 91.375 TL gibi bir fiyat etiketine sahiptir. Tabii modeline göre rakam değişebilmektedir.


Patek Philippe Calatrava

Patek Calatrava sade ve şık bir saattir. Rusya devlet başkanı Vladimir Putin ve Fransa başkanı Nicolas Sarkozy bu saati kullanmaktadır. Klasik bir saat arayanlar için tercih listesinde mutlaka bulunmalıdır.


Cartier Tank

İlk olarak eski Amerika birleşik devletleri başkanı Harry Truman ve sinemacı Cary Grant tarafından takılan Cartier Tank dönemin esintilerini yansıtan bir saattir. Hem klasik hem de sportif bir görünümü vardır.


Jaeger-LeCoultre Memovox

Jaeger Memovox yarı sportif ve yarı klasik bir saattir. İlk olarak 1950 yılında tasarlanmış ve o günden günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 10.700 dolar gibi bir fiyata kendi internet sitesi üzerinden satılmaktadır.


Audemars Piguet Royal Oak

Royal Oak dünyaca ünlü birçok sporcunun tercih ettiği bir saatir. Jamaikalı sprinter Usain Bolt ve PSG'li futbolcu David Beckham tarafından kullanıldığı biliniyor. Lüks spor saatleri sevenlerin aklında bulunsun.


Omega Speedmaster

Speedmaster, Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi Nasa'nın 1960'larda yapıp geliştirdiği kronografları baz alarak tasarlanmıştır. Aynı anda bağımsız farklı süre tutma özelliği bulunmaktadır.


IWC Portuguese

Portuguese şık, zarif ve aynı zamanda kronograf bir saatir. Dünyanın saygın birçok ismi bu saati kullanmaktadır. Tasarımı gereği hem klasik hem de lüks spor kıyafetlerin altına çok iyi uyum sağlar.


Hamilton Ventura

Ventura elektirikli bir saattir. Siyah Giyen Adamlar ve 007 James Bond gibi filmlerde kullanılmıştır. Sıradışı bir tasarımı vardır. Üçgen gövdesi ve ilginç dizaynı onu ilgi çekici kılmakdatır.


Tag Heuer Monaco

Heuer Monaco Amerikalı rapçi 50 Cent ve Oscarlı oyuncu Brad Pitt gibi ünlü isimler tarafından kullanılan bir saatir. Alışveriş sitesi ebay.com'da 6 bin 775 dolara satılmaktadır.

Listesi burada son buluyor. Sizin önermek ya da eklemek istediğiniz bir şey varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Görüşmek üzere...
Blogger tarafından desteklenmektedir.