Header Ads

Erkek Güneş Gözlükleri

Dünyanın en büyük erkek sitesi Askmen, güneş gözlükleri hakkında bir yazı yayınladı. Yazıda en çok tercih edilen 6 güneş gözlüğüne yer verdi. Bakın bakalım çevirimi beğenecek misiniz?


Ray-Ban

Ray-Ban dünyaca ünlü bir gözlük markasıdır. İnce çerçeveli güneş gözlükleri birçok yabancı devlet adamı ve ünlü tarafından kullanılmaktadır. Özellikle bu gözlük modeli markanın en çok tercih edilen modelleri arasındadır.


Lacoste

Meşhur timsah logolu ürünlerin üreticisidir. Gözlükleri Bradp Pitt, Nickii Minaj ve Jenifer Lopez gibi dünyaca ünlü isimler tarafından kullanılmaktadır. Hatta tenişçi Serena Williams'da bu gözlerleri takmaktadır.


Prada

Prada erkekler ve aynı zamanda bayanlar için lüks kıyafetler, aksesuarlar ve gözlükler üreten bir markadır. Ekseriyetle bu markanın ürettiği siyah ve kalın çerçeveli güneş gözlükler çok tutmaktadır.


Bvlgari

Bvlgari mücevherat, çanta ve gözlük üreten bir şirkettir. Kendi adını taşıyan çok şık güneş gözlükleri vardır. Bulgar sanatçı Malina ve ünlü modacı İvana Sert bu gözlükleri kullanmaktadır.


Tom Ford

Tom Ford güneş gözlüğü ve parfüm imal eden bir markadır. Ürretikleri güneş gözlükleri dünya çapında isim sahibidir. Kim Kardashian ve İngiliz RB şarkıcısı Craig David bu gözlükleri kulanan ünlüler arasındadır.


Gucci

Gucci saat, çanta ve parfüm gibi şeyler üreten bir isimdir. Ürettikleri sportif güneş gözlükleri birçok ünlü tarafından kullanılmaktadır. Amerikalı rapçi Rick Ross ve meşhur Kanadalı popçu Justin Bieber bunlardan bir kaçıdır.

Erkek güneş gözlükleri hakkındaki yazımız burada son buluyor. Aslında daha çok gözlük vardı ama biraz yoruldum. Eğer talep olursa diğerlerinide yazının altına eklerim. Ancak şimdili bu kadar...
Blogger tarafından desteklenmektedir.